wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki
 
Nieustannie dokładamy starań, aby zamawianie w naszym sklepie było wygodne i proste. Dbamy o czytelność stron naszego sklepu, poszczególnych produktów i łatwość nawigacji przy wyborze towaru oraz sposobu dostawy.

Zamówienia realizowane są do dwóch dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub wyboru opcji dostawy za pobraniem. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy.
W niedzielę NIE są nadawane przesyłki. 
Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Opłaty za opakowanie wliczone są w koszty wysyłki. Zachęcamy do zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Nasze towary wysyłamy w sposób zapewniający maksymalną dyskrecję (nie zaklejamy taśmą firmową).

Przejdź do strony głównej
© 2017 Fetico
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj