wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Płatności

Płatności

Formy płatności

Płatności online to przede wszystkim wygoda oraz oszczędność czasu. Dlatego naszym Klientom staramy się zapewnić możliwie najszerszy wachlarz sposobów płatności.

Umożliwiamy następujące formy płatności:
  • Przy odbiorze (za pobraniem) - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej przy tego typu zamówieniach
 
  • Przy odbiorze (odbiór osobisty) - po wcześniejszym ustaleniu godziny odbiór zamówienia pod adresem ul. Karpińskiego 8 w Gdynii. Niestety nie posiadamy terminala kart płatniczych. 
 
  • Przelewem tradycyjnym: forma płatności wymaga wizyty w placówce banku, poczty lub zalogowania się do banku internetowego. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje mailem potwierdzenie rezerwacji towaru wraz z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym fetico.pl zamówienie jest realizowane.
 
  • Przelewem online (Przelewy24): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dialcom24 Sp. z o.o. Do skorzystania z tej formy płatności niezbędne jest posiadanie konta w banku internetowym. Płatność zostaje dokonana on-line tzn. bezpośrednio ze sklepu internetowego. Po potwierdzeniu danych adresowych i ostatecznym złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę Przelewy24, gdzie należy dokonać wyboru banku z którego chce się zrealizować przelew (mBank, Inteligo, Bank PKO BP (iPKO), BZ WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, Invest Bank, Lukas Bank, MultiBank, Bank PEKAO S.A., Citi Handlowy, Bank BGŻ, Bank Millennium, Deutsche Bank, Fortis Bank, GetIn Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Nordea, Bank SGB, Bank Pocztowy, Euro Bank, Raiffeisen Bank, Dominet Bank)

Przejdź do strony głównej
© 2017 Fetico
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
1. Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych.

2. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią lub jeżeli nie chcesz oglądać materiałów o treści erotycznej - opuść tę stronę !

3. Przekonaj się że korzystając z naszej wyjątkowej oferty, oszczędzasz czas i pieniądze, kupując w przyjemny i wygodny sposób.
Wejdź do sklepu Zrezygnuj